Bezpłatna konsultacja do kursu

UWAGA – kalendarz pokazuje godziny zgodnie z TWOJĄ strefą czasową.

Poznaj moich trzech absolwentów, którzy czekają, aby się z Tobą spotkać na zoom!

Karolina Miedzińska

Jestem Karolina, lat mam więcej niż bym chciała 😀 z czego 12 spędziłam w szkole muzycznej… kolejne 9 na Politechnice, robię doktorat z chemii a w wolnym czasie jestem kolekcjonerką umiejętności, dyplomów i certyfikatów. Myślę, że ludzie są zdolni do wszystkiego i jedynym co ich ogranicza są oni sami. Korzystam z kursów Gosi od pierwszej edycji - 2020 rok!

Kordian Głodek

Hejka ! Nazywam się Kordian, mam 17 lat i śpiewam od małego. W czasie wolnym……. śpiewam ( kto by się spodziewał xdd). Szczere wierzę, że muzyka łączy i leczy ludzi! Korzystam z kursów Gosi od kwietnia 2021.

Paweł Pawłowski

Siema! Jestem Paweł i chętnie opowiem Ci co nieco o kursie. Na codzień prowadzę swoją firmę i czasu mam jak na lekarstwo, ale ten kurs pomógł mi spełnić moje marzenie, bo jest ze mną o każdej porze. Mam 31 lat, a kurs od roku. Byłem totalnym i niepewnym siebie zaciskaczem. Teraz (a to dopiero rok) śpiewem nie tylko swobodnie, ale potrafię wiele tych magicznych sztuczek o których słuchamy na okrągło. Riffy, messa di voce, falset, wibrato, rattle to tylko początek. Myślałem że w moim wieku już się nie da, ale teraz wiem że, to nie prawda. Chcesz znać więcej szczegółów? Zapraszam

Ola Libionka

Cześć! Jestem Ola i…kocham śpiewać!😉 Mega jaram się wszystkim, co z głosem związane i uwielbiam spotkania z drugim człowiekiem - tę piękną wymianę energii i twórcze eksperymenty. Wierzę, że śpiewanie to przede wszystkim piękna droga do siebie i chciałabym by każdy mógł ją poczuć i poznać w zaufaniu i czułości do siebie, do swojego głosu - holistycznie!
Być może byłam kiedyś taka jak ty - niepewna swojego głosu, wierząca, że nie mam talentu i bez skutku poszukująca kogoś, kto w końcu objawi przede mną tę mistyczną wokalną wiedzę tajemną. Wtedy trafiłam na Gosię i zaczęłam naprawdę rozumieć i czuć o co w tym wszystkim chodzi i wiem, że ty też możesz!
Studiuję malarstwo, działam teatralno-performatywnie, wokalnie i poetycko. Prywatnie jestem kocią mamą zagubioną w czasoprzestrzeni z kubkiem kawy, farbą na nosie i muzą w słuchawkach!