Quiz "Na jakim poziomie jesteś?"

Dowiedz się na jakim poziomie wokalnym jesteś - jaki poziom kursu From Zero To Hero byłby dla Ciebie najlepszy.

Wypełnij formularz poniżej, aby zobaczyć wyniki
Za chwilę dowiesz się jaki jest Twój poziom wokalny. Aby otrzymać wynik i wyjaśnienie, największe wyzwania oraz najważniejszą myśl na dzisiaj, wpisz poniżej swoje dane kontaktowe.

Weź odpowiedzialność za swoje marzenia!

Do końca promocji na SUPER KURSY zostało tylko:

Godziny
Minuty
Sekundy

Najczęściej zadawane pytania

Od razu po zakupie. Jak tylko sfinalizujesz płatność (jeśli wybierzesz przelew bankowy, może to potrwać kilka dni roboczych), dostaniesz automatyczną wiadomość o dodaniu zakupionego kursu do Twojego konta i będziesz mieć nieograniczony dostęp do niego w tym samym momencie!

Oczywiście. Do kursu logujesz się na platformie z dowolnego miejsca na świecie.

Do wyboru masz płatność przez PayU – szybkie przelewy oraz kod BLIK, PayPal – dostępny w każdym miejscu na ziemi oraz płatność kartą.

Tak jest. Dostęp do kursu jest dożywotni. Możesz go oglądać nieskończoną ilość razy i wracać do poszczególnych lekcji w dowolnym czasie.

Dostęp jest dożywotni…więc nic się stanie 🙂

Jeśli chcesz, nie ma sprawy! Zaznacz to w uwagach do zamówienia lub napisz do mnie prośbę mailem. Faktura zostanie wystawiona w formie elektronicznej.

Tak, wszystkie moje kursy i szkolenia są certyfikowane, natomiast certyfikaty wystawiamy sami, dlatego zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy – Marta z mojego teamu chętnie wyśle. Mail do kontaktu: kontakt@gosiasacala.com

Kilka słów o mnie

Hej!

Jestem Gosia

Nazywam się Gosia Sacała i jestem nauczycielką śpiewu, trenerką głosu, pedagożką wokalną oraz youtuberką. Oprócz tego sama kocham śpiewać i dobrze wiem jak to jest, kiedy czujesz, że coś w środku Ciebie wie CO, ale ciało jakoś nie wie JAK. Poświęciłam wiele lat mojego życia na szukanie drogi. Bywam bardzo normalną osobą 🙂

Moją misją jest więc pomaganie ludziom, którzy nie ufają swoim głosom dojść do miejsca, w którym z odwagą i pewnością siebie sięgają po swoje marzenia, bo wiedzą, że ich głos ich nie zawiedzie. Bywam bardzo inspirująca i motywująca!

Bardzo ważne dla mnie jest uwzględnianie w procesie nauki śpiewania CIAŁA, UMYSŁU I EMOCJI, więc często będziesz słyszeć z moich ust treści wybiegające poza zwyczajną edukację wokalną. Bywam mistyczna <3

Bywam też bardzo nerdowska, kiedy tłumaczę pracę fałdów głosowych, synchronizację 4 przepon w ciele lub różnicę między rejestrami krtani, a rejestrami akustycznymi!

Zapraszam Cię do mojego magicznego świata śpiewu.