kursy wokalne

Moje kursy wokalne są LEGATO. LEGATO, to system…

L – luźne ciało

E – ekspresja

G – głośnia

A – autentyczność

T – trakt wokalny

O – oddech

 

Mini kursy, to kursy wokalne dotyczące jednego, konkretnego tematu. Mini kurs w(y)dechę! dotyczy prawidłowego sposobu oddychania, Bez spiny jest o swobodnym śpiewaniu, bez napięć, a mini kurs: Codzienna rozgrzewka zawiera zestawy ćwiczeń wokalnych na każdy dzień. 

Kurs From Zero to Hero, to kompletny system wiedzy, ćwiczeń i inspirujących treści, który poprowadzi Cię krok-po-kroku w transformacji Twojego głosu.

Składa się z trzech poziomów – podstawowego, technicznego i stylistycznego, z których każdy może być traktowany, jako oddzielny kurs, ale razem tworzą kompletny cykl.

Szkolenia w Studium Wokologii są pigułkami wiedzy na wybrany temat, od tematu oddech, przez tendencje wokalne i nastawienie głosu, trójkąt samogłoskowy, po sposoby na rozśpiewanie się! 

Najczęściej zadawane pytania

Od razu po zakupie. Jak tylko sfinalizujesz płatność (jeśli wybierzesz przelew bankowy, może to potrwać kilka dni roboczych), dostaniesz automatyczną wiadomość o dodaniu zakupionego kursu do Twojego konta i będziesz mieć nieograniczony dostęp do niego w tym samym momencie!

Oczywiście. Do kursu logujesz się na platformie z dowolnego miejsca na świecie.

Do wyboru masz płatność przez PayU – szybkie przelewy oraz kod BLIK, PayPal – dostępny w każdym miejscu na ziemi oraz płatność kartą.

Tak jest. Dostęp do kursu jest dożywotni. Możesz go oglądać nieskończoną ilość razy i wracać do poszczególnych lekcji w dowolnym czasie.

Dostęp jest dożywotni…więc nic się stanie 🙂

Jeśli chcesz, nie ma sprawy! Zaznacz to w uwagach do zamówienia lub napisz do mnie prośbę mailem. Faktura zostanie wystawiona w formie elektronicznej.

Tak, wszystkie moje kursy i szkolenia są certyfikowane, natomiast certyfikaty wystawiamy sami, dlatego zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy – Marta z mojego teamu chętnie wyśle. Mail do kontaktu: kontakt@gosiasacala.com

Co mówią studenci moich kursów?

     

    Nie znalazłeś tego, czego szukałeś?

    Napisz tutaj