Hej, mam dla Ciebie nagranie webinaru:

umów się na darmową konsultację poniżej

Czy chcesz wiedzieć...

... jakie to uczucie, kiedy wybrane przez Ciebie ćwiczenia sprawiają, że Twój uczeń momentalnie zyskuje dźwięczność w głosie i śpiewa dźwięki, które były dla niego wcześniej nieosiągalne? 

  1. Naucz się trafnie diagnozować problemy wokalne swoich uczniów w niecałe 2 miesiące!!!

  2. Oszczędź miesiące spędzone na szukaniu rozwiązań i nie strać swojej pasji i radości z uczenia.

  3. Bądź świetnym nauczycielem śpiewu, do którego uczniowie ZAWSZE wracają…bo robisz to świetnie!

całkowita wartość szkolenia "Świetny Nauczyciel Śpiewu": 19 847 zł

teraz najlepsze:

Twoja cena: 4 997 zł

Jeśli czujesz, że to dla Ciebie,

koniecznie umów się na darmową, 30-minutową konsultację ze mną w celu zweryfikowania Twoich przypuszczeń 🙂 Nazwałam to spotkanie „ocena dopasowania do programu”, bo właśnie wtedy ocenimy, czy faktycznie program szkolenia wpasowuje się w Twoje potrzeby i czy będę w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

A jeśli jesteś już po konsultacji, zobacz opcje płatności:

TAK, chcę być świetnym nauczycielem śpiewu
zobacz opcje płatności

umów się teraz!

FAQ

Z doświadczenia wiem, że większa część szkoleń, które wykupiłam online i które były rejestrowane…nadal czekają na obejrzenie. Dlatego TAK – szkolenie jest na żywo. Natomiast w wyjątkowych przypadkach (choroba lub jakiś inny brak możliwości pojawienia się na jakimś zjeździe) będę uruchamiać transmisję online. 

Bardzo zależy mi na tym, aby szkolenie było dostępne dla wszystkich, którzy są gotowi podjąć tę decyzję. Zależy mi też na tym, aby moi kursanci doświadczyli szybkiego zwrotu inwestycji. Po moim szkoleniu będziesz mógł bez wątpliwości brać za lekcję 150 zł. Przy 10 lekcjach w tygodniu, szkolenie zwraca Ci się w niecałe 4 tygodnie! 

Wierzę, że każdy kto chce, znajdzie rozwiązanie, NATOMIAST tylko pierwszy zjazd jest nie-ruszalny. Jeśli cała grupa będzie chciała przenieść kolejne zjazdy, jest to możliwe. 

TAK! Materiały szkoleniowe dostajesz na zawsze + masz dostęp do grupy wsparcia na fb, gdzie zawsze możesz zadawać pytania.

Chcę mieć absolutną pewność, że szkolenie jest dla Ciebie ORAZ że mogę spełnić Twoje oczekiwania. Ta rozmowa, to taka gwarancja, że na pewno pasujemy do siebie. Ja oceniam Ciebie, a Ty mnie 🙂

W przypadku zmiany zdania do dwóch tygodni przed rozpoczęciem pierwszego zjazdu, zwracamy 100% wpłaconej kwoty bez zadawania pytań. Przy rezygnacji po tym terminie, 100% wpłaconej kwoty nie podlega zwrotowi. 

Już zdecydowany?

Wybierz plan płatności odpowiedni dla siebie

ELASTYCZNY

4 miesięczne płatności

1300 zł

lub

OPŁACALNY

JEDNORAZOWA płatność

4997 zł