Hej, spójrz!

Przygotowałam dla Ciebie listę moich ulubionych rzeczy, z których regularnie korzystam. Są to produkty, które możesz kupić online z kodem afiliacyjnym lub lokalnie, które są także w moim domu, i które będą wielką pomocą w Twoim rozwoju wokalnym oraz pomoce naukowe różnej maści, które pomogą Ci zrozumieć Twój głos jeszcze lepiej!

Ulubione rzeczy:

Co to?

Gelovox to genialne tabletki do ssania z kwasem hialuronowym, które zapewniają naprawdę mocno odczuwalne nawilżenie błony śluzowej jamy ustnej i gardła. Zostały zaprojektowane z myślą o osobach pracujących głosem – ja i moi koledzy po fachu…wszyscy mamy gelovox zawsze przy sobie. 

Jak to działa?

Podczas ssania tabletek GeloVox wytwarza się oryginalny kompleks hydrożelowy zawierający kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża i ochrania podrażnioną błonę śluzową jamy ustnej i gardła, sprzyjając jej regeneracji…np. po próbie, po występie, czy nawet po dłuższej rozmowie 🙂

Więcej w wyróżnionych stories oraz pod przyciskiem obok.

Gelovox możesz kupić w każdej aptece!

Co to?

DoctorVox, to urządzenie do terapii głosu, które towarzyszy wokalistom w:

  • rozgrzewce wokalnej,
  • studzeniu głosu po wysiłku wokalnym,
  • odkrywaniu rejestrów w głosie i…
  • …rozwijaniu miksu – łagodnego przejścia między rejestrami.

Jak to działa?

Poprzez zwiększanie ciśnienia zwrotnego, neutralizację pozycji krtani, sztuczne wydłużenie traktu głosowego, trening oddechowy oraz informację zwrotną na wielu płaszczyznach (słuchowa, odczuciowa, wizualna), DoctorVox  prowadzi wokalistę ku prawidłowej, bezpiecznej, ale przede wszystkim naturalnej i właściwej dla niego fonacji!

Więcej w wyróżnionych stories oraz pod przyciskiem poniżej.

z kodem GOSIA 10% taniej!

Co to?

Głos jak dzwon, to książka Ani – logopedki i terapeutki głosu, która łączy w sobie sprawdzone ćwiczenia, skuteczny plan oraz przyjazną formę. Ta książka, to w sumie podręcznik i zeszyt ćwiczeń  w jednym!

Jak to działa?

Otwierasz książkę, zapisujesz to, co trzeba zapisać (np. badanie przesiewowe zaburzeń głosu i inne takie bajery). Następnie ćwiczysz według ustalonych i rozpisanych zasad. Potem porównujesz pomiary wstępne z tymi po ćwiczeniu i czujesz satysfakcję!

Więcej w wyróżnionych stories oraz pod przyciskiem poniżej.

I do tego link afiliacyjny – jak tu klikniesz i kupisz, to mi pomagasz ❤️

Ulubione pomoce naukowe:

Rewelacyjny film o oddechu:

Model krtani do wydrukowania i sklejenia w domu:

Jedna z najlepszych stron www do czytania o wokologii:

Dwa filmy o tym jak krtań produkuje dźwięki: