Zostaw ten instagram, po który sięgnąłeś, kiedy stwierdziłeś, że ćwiczenia i tak nie mają sensu i obczaj to! 

Przedstawiam:

321...start!

Minikurs wokalny online, na którym nauczysz się

jak ćwiczyć głos – skutecznie, z sensem i tak, żeby brzmiał lepiej, a nie gorzej!

Czy chcesz wiedzieć...

...jak to jest, kiedy masz spokój ducha, bo wiesz, że to, co robisz Ci nie szkodzi, a wręcz krok po kroku przybliża Cię do Twojego marzenia?

 1. Stań się ekspertem od mądrych i świadomych ćwiczeń wokalnych na każdą okazję – zawsze będziesz miał w swoim wachlarzu bezpieczne, zdrowe ćwiczenia

 2. Oszczędź wiele godzin z gotowymi zestawami ćwiczeń, bez konieczności przeszukiwania internetów w poszukiwania podkładu do ćwiczenia, które Cię rozgrzeje, ale nie zmęczy.

 3. Dobieraj właściwe ćwiczenia wokalne do swoich codziennych potrzeb i obserwuj, jak Twój głos rośnie każdego dnia!

Znam ten problem:

jakie KONKRETNIE ćwiczenie mam robić, żeby osiągnąć cel?

Nie jesteś sam, jeśli czujesz, że:

 • Być może kiedyś po jakimś ćwiczeniu bolało Cię gardło, albo zmniejszyła Ci się skala głosu, więc boisz się, że może się to powtórzyć

   

 • Wymyślanie ćwiczeń wydaje się abstrakcją, więc jeśli już coś robisz, randomowo wybierasz to, co lubisz, niekoniecznie wiedząc, jaki jest ich cel, więc nie czujesz, że robisz jakiekolwiek postępy

   

 • Ćwiczenia wokalne kojarzą Ci się z przykrym obowiązkiem, nie lubisz ich robić i najchętniej byś tylko śpiewał piosenki…

Wiesz co?

Rozumiem Cię doskonale.

Miałam dokładnie tak samo…

Kiedy nadchodził ten moment, że “mam poćwiczyć”, czułam się tak, jakbym miała odkurzać czy zmieniać pościel. Wiesz, że trzeba, ale do ulubionych nie należy. Było tak, aż nie zrozumiałam PO CO je robię! Bo są różne rodzaje ćwiczeń – w sumie trzy: 

 • są ćwiczenia relaksacyjne – te są mega przyjemne, 
 • są też ćwiczenia typu rozgrzewka wokalna – te można odbębnić nawet w 30 sekund, jak ktoś wie, co i jak, 
 • oraz są ćwiczenia taktyczne – i te są turbo interesujące, bo często wymagają koncentracji, ale przynoszą frajdę, jak Ci się uda.

No i jak zaczęłam świadomie dobierać ćwiczenia do swoich potrzeb, okazało się, że wcale nie trzeba ćwiczyć 45 minut dziennie, że czasem na przykład wystarczy 5, a czasem w ogóle nie trzeba.

Ale przede wszystkim mój głos po prostu wyzdrowiał. Przestał być obciążony zbyt długim śpiewaniem, zaczął się lepiej regenerować i być sprawniejszy!

I dlatego teraz prezentuję Ci mój najnowszy minikurs – ze specjalną zniżką -40% tylko do 9 czerwca:

321...start!

Minikurs wokalny z genialnymi ćwiczeniami wokalnymi

Wyobraź sobie, że w końcu:

Masz ten spokój, który pochodzi z pewności, że dbasz o swój głos w zdrowy sposób, że się nim dobrze opiekujesz,

Nie musisz kminić, co danego dnia ćwiczyć, bo masz gotowe zestawy do przerobienia na różne dni,

Twój głos faktycznie jest sprawniejszy - śpiewasz lżej, wyżej, głośniej i swobodniej, dzień z dniem!

W ramach minikursu 321 start! dostaniesz:

31 lekcji z ćwiczeniami, łącznie ponad 5,5 godzin ćwiczeń wokalnych

 • z wyjaśnieniem każdego ćwiczenia,
 • z moimi wskazówkami i instruktażem PODCZAS ćwiczenia,
 • podzielone na 3 moduły: relaksujące, rozgrzewka wokalna i taktyczne,
 • w dwóch tonacjach do wyboru, wyższa i niższa

wartość: 1 920 zł

Gotowe zestawy ćwiczeń pogrupowane wg potrzeb wokalnych

 • +15 zestawów, 
 • zestawy dla wszystkich tendencji wokalnych,
 • zestawy dla początkujących i zaawansowanych,

wartość: 1 500 zł

4 lekcje teoretyczne dla lepszego zrozumienia tematu

 • krótkie, ale szczegółowe,
 • poruszające praktyczne tematy, jak “od ćwiczeń do piosenki”,
 • łącznie 1h teorii – w tym wszystko, czego potrzebujesz!

wartość: 350 zł

Dodatkowo, aby ta oferta była naprawdę ekstra:

BONUS: szkolenie o tendencjach wokalnych

W środku:

 • Jak w ogóle rozpoznać jaki masz problem?
 • Po czym poznać, która z Twoich tendencji wokalnych (TAK, możesz mieć więcej niż jedną!) była pierwsza i która jest tą główną?
 • Jak neutralizować to, co regularnie chrzani i sabotuje Twoje śpiewanie?
 • Jakie ćwiczenia robić, żeby przywrócić balans w głosie?

wartość: 97 zł

Dożywotni dostęp

 • żebyś mógł ćwiczyć zawsze, kiedy masz na to ochotę!

wartość: BEZCENNE!

całkowita wartość minikursu "321 start!": 3 867 zł

teraz najlepsze:

Twoja cena: 897 zł

+ wyjątkowy bonus: tylko do 9 czerwca (w niedzielę do 23:59) zniżka ponad 30%! Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 897 zł 

czyli: 597 zł

Ten minikurs naprawdę jest wyjątkowy. Składa się z godziny teorii o tym, jakie ćwiczenia są dla kogo i jak tworzyć zestawy ćwiczeń, oraz z 31 lekcji z ćwiczeniami podzielonych na trzy moduły. Nie zabraknie informacji, ale przede wszystkim jest to PRAKTYCZNY kurs, w którym trochę się spocisz, a trochę wypoczniesz… po którym będziesz nie tylko wiedzieć, ale przede wszystkim UMIEĆ.

Całość podzielona jest na trzy części:

Część teoretyczna

Znajdziesz tu 5 lekcji:

 • Rodzaje ćwiczeń – o tym jakie rodzaje ćwiczeń będziesz robić w tym kursie. Mamy ich trzy.
 • Zasady skutecznego ćwiczenia – czyli 18 najważniejszych zasad, z którymi unikniesz kardynalnych błędów i będziesz ćwiczyć swój głos skutecznie.
 • Jak przejść od ćwiczeń do piosenki? – czyli bardzo ciekawa lekcja o schemacie, który przeprowadzi Cię od ćwiczeń do każdej piosenki, którą chcesz zaśpiewać!
 • BONUS: Szkolenie o tendencjach wokalnych – czyli taki jakby psychotest z wyjaśnieniem jakim typem wokalisty jesteś (są 4 do wyboru).
 • Jakie zestawy ćwiczeń są dla kogo? – czyli omówienie zestawów pod kątem tendencji wokalnych (dla każdej z tendencji są bezpieczne zestawy!). 

Ćwiczenia wokalne

Ta część podzielna jest na 3 moduły: 

 1. ćwiczenia relaksacyjne (3 ćwiczenia, w tym na przykład “masaż twarzy”),
 2. rozgrzewka wokalna (7 ćwiczeń, wszystkie z kategorii S.O.V.T. – dowiesz się o wszystkim w kursie),
 3. ćwiczenia taktyczne (21 ćwiczeń dla różnych typów głosów adresujących różne problemy wokalne).

Zestawy

W tej części znajdziesz 15 przygotowanych dla Ciebie zestawów na różne dni. 

 1. Zestaw relaksujący
 2. Zestaw rozluźniający 1
 3. Zestaw rozluźniający 2
 4. Zestaw rozluźniająco-otwierający
 5. Zestaw balansujący 1
 6. Zestaw balansujący 2
 7. Zestaw balansujący 3
 8. Zestaw zwierający lekki
 9. Zestaw zwierający konkretny
 10. Zestaw zwierający zaawansowany
 11. Zestaw na dobrą intonację
 12. Zestaw na moc na górze
 13. Zestaw na dużą skalę
 14. Zestaw na dźwięk z przodu
 15. Zestaw na twang

Gwarancja satysfakcji:

Abyś mógł odrzucić wszystkie wątpliwości, dodaję do tego 30 dniową gwarancję zwrotu! Jeśli do 30 dni po wykupieniu kursu i przerobieniu ćwiczeń stwierdzisz, że nie odczuwasz, ani nie słyszysz różnicy w swoim głosie, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze! Aby otrzymać zwrot napisz do mnie na kontakt@gosiasacala.com przesyłając w załączniku nagrania przed i po oraz nagrania wszystkich ćwiczeń, które zrobiłeś. 

Dlaczego to dla mnie? Dlaczego TERAZ?

Oprócz tego, że ta oferta zniknie za klika dni, jest kilka powodów, dla których powinieneś z niej skorzystać już teraz:

 • Podczas, gdy wszyscy inni wokaliści czekają na swój list z Hogwartu, który odmieni ich życie (który wiemy, że nie nadejdzie), Ty dzień po dniu możesz odmieniać swoją przyszłość. Taka historia może brzmi nudniej, ale to gwarantowany sukces! Nikt nie odbierze Ci Twoich godzin, które spędzisz szlifując swój diament!
   
 • Znasz siebie dobrze. Ja znam siebie. I wiem też, że jesteśmy bardzo podobni. Łatwo nam powiedzieć: od jutra zaczynam, ale dużo trudniej faktycznie to zrobić. Jeśli jesteś gotowy przestać się oszukiwać i w końcu wziąć odpowiedzialność za swój głos, lepszego momentu nie będzie!
   
 • No i po prostu zasługujesz na to, żeby zobaczyć, jak Twój głos rozkwita, jak duży, głośny, potężny, elastyczny, zwinny i wrażliwy może być

Masz pytania? Ja mam odpowiedzi!

Cały kurs spokojnie jesteś w stanie pochłonąć w jeden dzień, jednak dopiero po codziennej praktyce przez okres około tygodnia, dwóch lub trzech będziesz w stanie doświadczyć zmian w swoim głosie.

Ten minikurs jest stworzony do samodzielnej pracy. Jeśli zdarzyłoby się, że chcesz przećwiczyć coś pod okiem nauczyciela, zapraszam na lekcje indywidualne z moim zespołem wykwalifikowanych nauczycieli.

Po zaksięgowaniu płatności system automatycznie wyśle Ci maila z danymi do logowania LUB jeśli masz już konto na platformie, kurs zostanie dodany do Twojego konta. Będziesz mieć dostęp od razu po dokonaniu wpłaty.

Tak, mamy przygotowane certyfikaty! Ale z uwagi na to, że certyfikaty wystawiamy sami, zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy – Marta z mojego teamu chętnie wyśle. Mail do kontaktu: kontakt@gosiasacala.com

Jak najbardziej możesz! Platforma osadzona jest na stronie internetowej platforma.gosiasacala.com i dostępna jest na wszystkie urządzenia. NIE jest to aplikacja do pobrania, ale adres www, które możesz wpisać w każde urządzenie, z którego korzystasz.

Tak, jeśli nadal masz problem z regularnym ćwiczeniem 🙂 321 start zawiera tylko kilka innych ćwiczeń niż FZTH, ale są one pogrupowane w zestawy gotowe do ćwiczenia BEZ zbędnej części teoretycznej. Jeśli więc chcesz po prostu ćwiczyć i nie chce Ci się wyszukiwać odpowiednich ćwiczeń spośród całej masy zagadnień w FZTH, 321 start jest dla Ciebie!

Oczywiście, wystarczy, że zaznaczysz tę opcję przy wpisywaniu danych do płatności.

Ponieważ wiedza i ćwiczenia, którymi dzielę się w kursie są dostępne dla Ciebie od razu po zakupie, nie ma możliwości rezygnacji z zakupu. Jeśli jednak stwierdzisz, że treść kursu nie odpowiada mojemu opisowi lub ćwiczenia nie działają oraz udokumentujesz swój wniosek, bez problemu zwrócę Ci pieniądze.

Wierzę w każdy mój kurs w 100%! W ten też. Dlatego, że wiem, że działa! Jedyny sposób na brak efektów, to NIEćwiczenie razem z kursem. Dlatego, jeśli zdarzy się, że pomimo ćwiczenia z kursem i przerobienia wszystkich lekcji, nie zauważysz poprawy i zmiany w swoim głosie (na lepsze oczywiście) zwrócę Ci pieniądze. Aby uzyskać zwrot, musisz udokumentować swój głos przed, wszystkie lekcje w trakcie (te, które poleciłam dla Ciebie na podstawie wybranej tendencji wokalnej) oraz swój głos po. Wyślij swoje nagrania oraz prośbę o zwrot na mail kontakt@gosiasacala.com, a bez problemu uzyskasz zwrot 🙂

Pamiętaj, w ramach minikursu "321 start!", dostaniesz:

31 lekcji z ćwiczeniami, łącznie ponad 5,5 godzin ćwiczeń wokalnych

wartość: 1 920 zł

Gotowe zestawy ćwiczeń pogrupowane wg potrzeb wokalnych

wartość: 1 500 zł

4 lekcje teoretyczne dla lepszego zrozumienia tematu

wartość: 350 zł

BONUS: szkolenie o tendencjach wokalnych

wartość: 97 zł

i to wszystko na zawsze!

całkowita wartość minikursu "321 start!": 3 867 zł

Twoja cena: 897 zł

+ wyjątkowy bonus: tylko do 9 czerwca (w niedzielę do 23:59) zniżka ponad 30%! Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 897 zł 

czyli: 597 zł