Chcesz lepiej śpiewać?

(Nawet, jeśli dopiero zaczynasz i nie wiesz co i jak)

Mam coś dla Ciebie!

Zapomnij o:

Przygotowałam dla Ciebie kilka świetnych kursów, na których zdobędziesz:

 • umiejętności poprawnego oddychania,
 • śpiewania czysto,
 • swobodnie
 • i dźwięcznie. 

Chcę dla Ciebie pięknego głosu, z którym żyjesz w zgodzie! Chcę dla Ciebie pewności siebie i swoich umiejętności, które pomogą Ci panować nad stresem i śpiewać na scenie tak samo, jak w domu!

Czy Ty też tego chcesz?

Chcesz tego, prawda?

Ale czy jesteś... gotowy?

 1. Zacznij śpiewać swobodnie, bez napięć i poczuj, że Twój głos nie walczy z Twoimi zamysłami!

 2. Oddychaj pełną piersią, głęboko. Niech oddech drenuje Twoje ciało i przygotowuje do pięknego dźwięku!

 3. Bądź wokalistą pewnym siebiem swojego brzmienia, nie wahaj się na scenie, ale śpiewaj tak jak w domu!

Nie jesteś sam, jeśli czujesz, że:

 • W domu działa, ale na scenie nie 🙁

 

 • Masz marzenia, ale masz czasem wrażenie, że to marzenia ściętej głosy – nie jesteś pewien, czy kiedykolwiek uda Ci się dojść do tego punktu, żeby je spełnić.

   

 • Zrobiłeś już wszystko – oglądałeś filmy na yt, chodziłeś na warsztaty, czytałeś blogi, ale nadal nie czujesz się pewnie i Twój głos nadal Cię ogranicza.

   

 • Masz ochotę się poddać, bo po prostu już nie wiesz co robisz źle i jak to naprawić.

Skąd wiem?

Mogę się utożsamić z Tobą w 100% dokładnie w tym miejscu, w którym jesteś.

Na każdej lekcji śpiewu byłam rozkładana na czynniki pierwsze i naprawiana…jak maszyna, jak przedmiot.

Kiedy miałam 15 lat, zapragnęłam śpiewać. Udałam się do studia piosenki w nadziei, że dowiem się od czego zacząć i jak robić to dobrze.

Czasem bywałam zdziwiona, że kazano mi krzyczeć, bo mój głos było niedostatecznie głośny według ich standardów, czasem byłam rozczarowana, że dostaję tylko 5 minut na zaśpiewanie piosenki i zaraz kolej następnej osoby. Najbardziej jednak frustrowało mnie to, że nie wiedziałam, czy wykonuję te wszystkie ćwiczenia poprawnie, bo czułam w środku, że coś nie gra.

 Nie umiałam śpiewać mocno i głośno.

 Nie wiedziałam jak robić wibrato.

 Moje fałdy głosowe nie zwierały się prawidłowo.

 Głos mi zanikał…

 A najgorsze, że nie śpiewałam w ogóle swoim prawdziwym głosem!

  

Potem zaczęłam chodzić na lekcje indywidualne. Wytłumaczono mi w końcu co nie działa i zaczęto mnie naprawiać. Byłam ja i mój głos – osobno. Rejestr piersiowy, miks i rejestr głowowy – osobno. Śpiewanie głośno i śpiewanie cicho…messa di voce – osobno. Na chwilę zadziałało, ale potem znów przestało działać.

Myślałam, ze to może wina techniki. Zmieniłam nauczyciela, zmieniłam metodę. I znów to samo. Teraz widzę, że problem jest w systemie. W tym, że na żadnej lekcji i na żadnych warsztatach żaden nauczyciel W CAŁYM MOIM ŻYCIU nie spojrzał na mnie – ucznia – jak na człowieka. Nikt nie patrzył na mnie całościowo, holistycznie…wręcz przeciwnie – mój głos był rozkładany na czynniki pierwsze, które były osobno naprawiane i potem, po złożeniu do kupy miał być gotowy, już dobry, prawidłowy, poprawny. 

PROBLEM NIE JEST W TOBIE!

Spędziłam ostatnie lata ucząc się jak widzieć w sobie i w moich uczniach nie problem, a człowieka. I wiesz co? TO DZIAŁA. ZAWSZE. I leczy, odkręca stare schematy i składa w całość tak pięknie, jak nic innego, co znam. 

Chcę, żebyś miał piękną relację ze swoim głosem, żebyś nie musiał naginać swoje ciało do swojej woli, żebyś nie musiał przekraczać swoich granic i być autoagresywny.

Chcę, abyś pewny swoich umiejętności mógł odpuścić i cieszyć się swobodnym, pięknym, bezwysiłkowym i dźwięcznym głosem!

Dlatego teraz oferuję Ci mój najlepszy kurs:

Co to za kurs?

↓ Pobierz tabelkę z porównaniem poziomów ↓

to kompletny system wiedzy, ćwiczeń i inspirujących treści, który poprowadzi Cię krok-po-kroku w transformacji Twojego głosu.

Składa się z trzech poziomów – podstawowego, technicznego i stylistycznego, z których każdy może być traktowany, jako oddzielny kurs, ale razem tworzą kompletny cykl.

Łącznie zawiera 45 lekcji zaplanowanych na 11 tygodni(ale oczywiście możesz je zrobić w swoim tempie). To materiały wideo, tutaj na platformie, zorganizowane w taki sposób, abyś ZAWSZE, w dowolnym momencie miał do nich szybki dostęp. Do każdej lekcji dołączony jest workbook PDF z podsumowaniem lekcji oraz ćwiczenia wokalne do pobrania w dwóch opcjach: z moim wskazówkami oraz bez, abyś mógł ćwiczyć zawsze wtedy, gdy potrzebujesz. Ćwiczenia dostępne są w wersji wyższej oraz niższej. I to wszystko bez ograniczeń czasowych!

Wszystko, czego potrzebujesz, aby śpiewać swobodnie, i do tego pięknie!

Przełącz zakładki poniżej, aby zobaczyć co znajdziesz na każdym z poziomów.

Wyobraź sobie, że w końcu:

Jesteś pewnym siebie  i nie-poddanym stresowi wokalistą.

Twój głos jest swobodny, dźwięczny i piękny, a Ty się w ogóle nie starasz i śpiewasz lekko!

Czujesz, że podczas śpiewania oczyszczasz się z ciężkich emocji i dotykasz serc słuchaczy.

Za co płacisz?

10 lekcji video

4 h materiału
45 ćwiczeń dla Twojego głosu
+ 2 bonusy wideo!

ćwiczenia audio

do lekcji wideo w czterech wersjach dla kobiet i
mężczyzn ze wskazówkami i bez wskazówek

workbook PDF

specjalne zaprojektowany PDF do mierzenia Twoich postępów – workbook z ćwiczeniami z
każdej lekcji

prywatna grupa na fb

dostęp do grupy wsparcia z możliwością dzielenia się swoimi nagraniami i gwarancją odpowiedzi ode mnie w ciągu 24h!

dożywotni dostęp!!!!!!

+ to wszystko bez limitu, do końca świata!

możliwość zadawania pytań

raz w tygodniu przez całą godzinę jestem dla Ciebie na grupowej konsutacji

Za co płacisz?

razem >23 h materiału

między 4h a 11h w zależności od poziomu

dożywotni dostęp

płacisz raz na całe życie

ćwiczenia audio

do każdej lekcji z moimi wskazówkami

workbook

dodatek w formie PDF z podsumowaniem każdej lekcji

mój feedback

raz w tygodniu przez całą godzinę jestem dla Ciebie na grupowej konsultacji, bo jestem tu razem z Tobą!

prywatna grupa na fb

dostęp do grupy wsparcia z możliwością dzielenia się swoimi nagraniami i gwarancją odpowiedzi w ciągu 24h!

Możesz kupić osobno

1297 zł

18 lekcji wideo
45 ćwiczeń

wsparcie online!

2397 zł

23 lekcje wideo
95 ćwiczeń

wsparcie online!

1597 zł

18 lekcji wideo
40 ćwiczeń

wsparcie online!

lub w pakiecie - tak jest taniej!

podstawowy + techniczny

3694 zł

2467 zł

techniczny + stylistyczny

3994 zł

2767 zł

podstawowy + techniczny + stylistyczny

5291 zł

3467 zł

Abyś mógł odrzucić wszystkie wątpliwości, dodaję do tego 30 dniową gwarancję zwrotu! Jeśli do 30 dni po wykupieniu kursu i przerobieniu ćwiczeń stwierdzisz, że nie odczuwasz, ani nie słyszysz różnicy w swoim głosie, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze! Aby otrzymać zwrot napisz do mnie na kontakt@gosiasacala.com przesyłając w załączniku nagrania przed i po oraz nagrania wszystkich ćwiczeń, które zrobiłeś. 

Ale dlaczego dzisiaj? Dlaczego to dla mnie? Dlaczego w ogóle?

 1. Dlaczego w ogóle? Bo to bardzo ważne, żebyś traktował swoje marzenia poważnie. Jeśli Ty nie będziesz, dlaczego inni by mieli? Nie czekaj, aż ktoś pozwoli Ci śpiewać!
   
 2. Dlaczego dla Ciebie? Jeśli czujesz się gotowa/gotowy, aby TAK – zaufać swojemu głosowi i przestać stresować się na każdym występie, że może jednak Ci nie wyjdzie, zrób to DLA SIEBIE! Poczuj, jak swobodne może być śpiewanie!
   
 3. Dlaczego teraz? Oferta jest limitowana – cena, którą widzisz dostępna jest TYLKO DO 15.10, więc im wcześniej kupisz, tym lepiej dla Ciebie!

Co mówią studenci moich kursów?

FAQ

Oczywiście. Do kursów logujesz się na platformie z dowolnego miejsca na świecie.

Do wyboru masz płatność przez PayU – szybkie przelewy oraz kod BLIK, PayPal – dostępny w każdym miejscu na ziemi oraz płatność kartą.

Tak jest. Dostęp do moich wszystkich kursów jest dożywotni. Możesz je oglądać nieskończoną ilość razy i wracać do poszczególnych lekcji w dowolnym czasie.

Jeśli chcesz, nie ma sprawy! Zaznacz to w uwagach do zamówienia lub napisz do mnie prośbę mailem. Faktura zostanie wystawiona w formie elektronicznej.

Tak, wszystkie moje kursy i szkolenia są certyfikowane, natomiast certyfikaty wystawiamy sami, dlatego zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy – Marta z mojego teamu chętnie wyśle. Mail do kontaktu: kontakt@gosiasacala.com

Kilka słów o mnie

Hej!

Jestem Gosia

Nazywam się Gosia Sacała i jestem nauczycielką śpiewu, trenerką głosu, pedagożką wokalną oraz youtuberką. Oprócz tego sama kocham śpiewać i dobrze wiem jak to jest, kiedy czujesz, że coś w środku Ciebie wie CO, ale ciało jakoś nie wie JAK. Poświęciłam wiele lat mojego życia na szukanie drogi. Bywam bardzo normalną osobą 🙂

Moją misją jest więc pomaganie ludziom, którzy nie ufają swoim głosom dojść do miejsca, w którym z odwagą i pewnością siebie sięgają po swoje marzenia, bo wiedzą, że ich głos ich nie zawiedzie. Bywam bardzo inspirująca i motywująca!

Bardzo ważne dla mnie jest uwzględnianie w procesie nauki śpiewania CIAŁA, UMYSŁU I EMOCJI, więc często będziesz słyszeć z moich ust treści wybiegające poza zwyczajną edukację wokalną. Bywam mistyczna <3

Bywam też bardzo nerdowska, kiedy tłumaczę pracę fałdów głosowych, synchronizację 4 przepon w ciele lub różnicę między rejestrami krtani, a rejestrami akustycznymi!

Zapraszam Cię do mojego magicznego świata śpiewu.

Weź odpowiedzialność za swoje marzenia!

Jak to wygląda w środku?

1. Po zalogowaniu się na platformę, wejdź w “wszystkie kursy” w menu.

2. Wybierz zakupiony kurs, klikając w jego miniaturkę.

3. W środku znajdują się wszystkie dostępne lekcje. Lekcja 0, to przywitanie oraz linki do webinarów z dwóch pierwszych edycji, link do grupy na fb oraz kompletny workbook. 

4. Każda kolejna lekcja składa się z nagrania wideo, opisu lekcji, linku do pobrania ćwiczeń (jeśli są w lekcji), linku do pobrania wybranej części workbooka oraz formularzu kontaktowego w dole strony, w razie, gdybyś napotkał_ problemy.

5. Ćwiczenia dostępne są na dysku google (link w lekcji), każde w 4 wersjach: wyższe ze wskazówkami (podkład muzyczny + mój głos z instruktażem), wyższe bez wskazówek (sam podkład), niższe ze wskazówkami i niższe bez wskazówek. 

6. Workbook dostępny jest po kliknięciu w link na górze strony z każdą lekcją. Możesz go pobrać i wydrukować, jeśli chcesz 🙂

Nie wiesz, który poziom wybrać?

Zrób quiz i dowiedz się na jakim poziomie jesteś – czy najlepszy byłby dla Ciebie poziom podstawowy, techniczny, czy zaawansowany! 

Już wiem i chcę to!

1297 zł

18 lekcji wideo
45 ćwiczeń

wsparcie online!

2397 zł

23 lekcje wideo
95 ćwiczeń

wsparcie online!

1597 zł

18 lekcji wideo
40 ćwiczeń

wsparcie online!

podstawowy + techniczny

3694 zł

2467 zł

techniczny + stylistyczny

3994 zł

2767 zł

podstawowy + techniczny + stylistyczny

5291 zł

3467 zł

Abyś mógł odrzucić wszystkie wątpliwości, dodaję do tego 30 dniową gwarancję zwrotu! Jeśli do 30 dni po wykupieniu kursu i przerobieniu ćwiczeń stwierdzisz, że nie odczuwasz, ani nie słyszysz różnicy w swoim głosie, daj mi znać, a zwrócę Ci pieniądze! Aby otrzymać zwrot napisz do mnie na kontakt@gosiasacala.com przesyłając w załączniku nagrania przed i po oraz nagrania wszystkich ćwiczeń, które zrobiłeś.