Tylko 1 promocja każdego dnia, tylko 24 godziny na decyzję!

Zapomnij o:

Przygotowałam dla Ciebie kilka świetnych kursów, na których zdobędziesz:

 • umiejętności poprawnego oddychania,
 • śpiewania czysto,
 • swobodnie
 • i dźwięcznie. 

Chcę dla Ciebie pięknego głosu, z którym żyjesz w zgodzie! Chcę dla Ciebie pewności siebie i swoich umiejętności, które pomogą Ci panować nad stresem i śpiewać na scenie tak samo, jak w domu!

Czy Ty też tego chcesz?

Chcesz tego, prawda?

Ale czy jesteś... gotowy?

 1. Zacznij śpiewać swobodnie, bez napięć i poczuj, że Twój głos nie walczy z Twoimi zamysłami!

 2. Oddychaj pełną piersią, głęboko. Niech oddech drenuje Twoje ciało i przygotowuje do pięknego dźwięku!

 3. Bądź wokalistą pewnym siebiem swojego brzmienia, nie wahaj się na scenie, ale śpiewaj tak jak w domu!

Nie jesteś sam, jeśli czujesz, że:

 • W domu działa, ale na scenie nie 🙁

 

 • Masz marzenia, ale masz czasem wrażenie, że to marzenia ściętej głosy – nie jesteś pewien, czy kiedykolwiek uda Ci się dojść do tego punktu, żeby je spełnić.

   

 • Zrobiłeś już wszystko – oglądałeś filmy na yt, chodziłeś na warsztaty, czytałeś blogi, ale nadal nie czujesz się pewnie i Twój głos nadal Cię ogranicza.

   

 • Masz ochotę się poddać, bo po prostu już nie wiesz co robisz źle i jak to naprawić.

Skąd wiem?

Mogę się utożsamić z Tobą w 100% dokładnie w tym miejscu, w którym jesteś.

Na każdej lekcji śpiewu byłam rozkładana na czynniki pierwsze i naprawiana…jak maszyna, jak przedmiot.

Kiedy miałam 15 lat, zapragnęłam śpiewać. Udałam się do studia piosenki w nadziei, że dowiem się od czego zacząć i jak robić to dobrze.

Czasem bywałam zdziwiona, że kazano mi krzyczeć, bo mój głos było niedostatecznie głośny według ich standardów, czasem byłam rozczarowana, że dostaję tylko 5 minut na zaśpiewanie piosenki i zaraz kolej następnej osoby. Najbardziej jednak frustrowało mnie to, że nie wiedziałam, czy wykonuję te wszystkie ćwiczenia poprawnie, bo czułam w środku, że coś nie gra.

 

 Nie umiałam śpiewać mocno i głośno.

 Nie wiedziałam jak robić wibrato.

 Moje fałdy głosowe nie zwierały się prawidłowo.

 Głos mi zanikał…

 A najgorsze, że nie śpiewałam w ogóle swoim prawdziwym głosem!

 

Potem zaczęłam chodzić na lekcje indywidualne. Wytłumaczono mi w końcu co nie działa i zaczęto mnie naprawiać. Byłam ja i mój głos – osobno. Rejestr piersiowy, miks i rejestr głowowy – osobno. Śpiewanie głośno i śpiewanie cicho…messa di voce – osobno. Na chwilę zadziałało, ale potem przeszło znów działać.

Myślałam, ze to może wina techniki. Zmieniłam nauczyciela, zmieniłam metodę. I znów to samo. Teraz widzę, że problem jest w systemie. W tym, że na żadnej lekcji i na żadnych warsztatach żaden nauczyciel W CAŁYM MOIM ŻYCIU nie spojrzał na mnie – ucznia – jak na człowieka. Nikt nie patrzył na mnie całościowo, holistycznie…wręcz przeciwnie – mój głos był rozkładany na czynniki pierwsze, które były osobno naprawiane i potem, po złożeniu do kupy miał być gotowy, już dobry, prawidłowy, poprawny. 

PROBLEM NIE JEST W TOBIE!

Spędziłam ostatnie lata ucząc się jak widzieć w sobie i w moich uczniach nie problem, a człowieka. I wiesz co? TO DZIAŁA. ZAWSZE. I leczy, odkręca stare schematy i składa w całość tak pięknie, jak nic innego, co znam. 

Chcę, żebyś miał piękną relację ze swoim głosem, żebyś nie musiał naginać swoje ciało do swojej woli, żebyś nie musiał przekraczać swoich granic i być autoagresywny.

Chcę, abyś pewny swoich umiejętności mógł odpuścić i cieszyć się swobodnym, pięknym, bezwysiłkowym i dźwięcznym głosem!

Dlatego właśnie oferuję Ci genialną ofertę z okazji

Wyobraź sobie, że w końcu:

Jesteś pewnym siebie  i nie-poddanym stresowi wokalistą.

Twój głos jest swobodny, dźwięczny i piękny, a Ty się w ogóle nie starasz i śpiewasz lekko!

Czujesz, że podczas śpiewania oczyszczasz się z ciężkich emocji i dotykasz serc słuchaczy.

Co dzisiaj w ofercie?

Każdego dnia masz dokładnie 24 godziny na decyzję! Start każdej promocji: godzina 12:00 w południe, koniec tylko dobę później – w południe dnia kolejnego. 

Każdego dnia kliknij w odblokowany przycisk, aby otworzyć promocję!

to pakiet 6 szkoleń, tylko 350 zł za 11h materiału wideo

6 wspaniałych szkoleń = 11h materiału wideo + karty pracy

Szkolenia w cyklu Studium Wokologii, to moje absolutnie ulubione tematy, a dla Ciebie? To pigułki wiedzy i umiejętności. Każde ze szkoleń zaprojektowane jest tak, aby radykalnie podnieść poziom Twoich umiejętności wokalnych i abyś od razu usłyszał różnicę w swoim głosie!

Te szkolenia NIE są dedykowane jednemu poziomowi wokalnemu – odnajdą się w nich zarówno Ci, którzy śpiewają już jakiś czas i mało jest im nieznane oraz Ci, którzy dopiero zaczynają i chcą kompleksowo zaopiekować się swoim głosem.

Jak to wygląda w środku?

Czego nauczysz się z tych szkoleń?

 • Przede wszystkim nauczysz się produkować dźwięk, który jest swobodny i dźwięczny.

 • Poznasz 3 metody przygotowywania głosu do śpiewania tak, aby nie zrobić sobie krzywdy 🙂

 • Będziesz umieć budować swoją skalę głosu w zdrowy sposób i jednocześnie do nieba!

 • Nauczysz się centralizować samogłoski i przez to brzmieć spójnie i …bardzo atrakcyjnie 🙂
 • oraz wiele więcej!

6 wspaniałych szkoleń = 11h materiału wideo + karty pracy

 • Rola oddechu w śpiewie: absolutnie niezbędne szkolenie dla KAŻDEGO. Nauczysz się oddychać w taki sposób, który pomaga Twojemu głosowi płynąć swobodnie ORAZ usłyszysz różnicę w swoim głosie – gwarantuję!
 • Tendencje wokalne: dla wszystkich na początek, abyś wiedział jak ćwiczyć (jak ćwiczenia i jakie metody), aby przypadkiem nie zaszkodzić swojej krtani. Szkolenie o tendencjach, to taka szybka diagnoza wokalna dla Ciebie.
 • 3 sposoby na rozśpiewanie się: czyli o trzech metodach ćwiczenia, kiedy czujesz, że masz pajęczynę na krtani, albo kiedy za chwilę masz występ.
 • Nastawienie głosu: Pozwól, ze zdradzę Ci sekret. Jeśli przypilnujesz jednej, mini, tyci rzeczy w każdym dźwięku, masz dwukrotnie zwiększone szanse powodzenia. Czym jest ta mini, tyci mała rzecz? Nastawienie głosu!
 • Trójkąt samogłoskowy: szkolenie lekko bardziej zaawansowane, dotyczy tematu centralizacji samogłosek. Ta umiejętność przenosi Cię z poziomu “dobry wokalista” do “wyśmienity wokalista”
 • Jak budować skalę głosu?: to szkolenie, na którym nauczysz się rozciągać swoje skrajne dźwięki. W zależności od Twojego stanu dzisiaj, możesz powiększyć swoją skalę od tercji do nawet półtorej oktawy!

To wszystko

682 zł

350 zł

ale tylko jeszcze przez:

Pamiętaj, każdego dnia tylko jedna oferta i tylko 24 godziny na decyzję! 

Ale dlaczego dzisiaj? Dlaczego to dla mnie? Dlaczego w ogóle?

 1. Dlaczego w ogóle? Bo to bardzo ważne, żebyś traktował swoje marzenia poważnie. Jeśli Ty nie będziesz, dlaczego inni by mieli? Nie czekaj, aż ktoś pozwoli Ci śpiewać!
   
 2. Dlaczego dla Ciebie? Jeśli czujesz się gotowa/gotowy, aby TAK – zaufać swojemu głosowi i przestać stresować się na każdym występie, że może jednak Ci nie wyjdzie, zrób to DLA SIEBIE! Poczuj, jak swobodne może być śpiewanie!
   
 3. Dlaczego teraz? Oferta jest limitowana – tylko 24 godziny…no i taniej nie będzie. Kiedy, jak nie teraz?! Nie zwlekaj, jeśli nosisz w sercu to marzenie!

FAQ

Od razu po zakupie. Jak tylko sfinalizujesz płatność (jeśli wybierzesz przelew bankowy, może to potrwać kilka dni roboczych), dostaniesz automatyczną wiadomość o dodaniu zakupionego kursu do Twojego konta i będziesz mieć nieograniczony dostęp do niego w tym samym momencie!

Oczywiście. Do kursów logujesz się na platformie z dowolnego miejsca na świecie.

Do wyboru masz płatność przez PayU – szybkie przelewy oraz kod BLIK, PayPal – dostępny w każdym miejscu na ziemi oraz płatność kartą.

Tak jest. Dostęp do moich wszystkich kursów jest dożywotni. Możesz je oglądać nieskończoną ilość razy i wracać do poszczególnych lekcji w dowolnym czasie.

Jeśli chcesz, nie ma sprawy! Zaznacz to w uwagach do zamówienia lub napisz do mnie prośbę mailem. Faktura zostanie wystawiona w formie elektronicznej.

Tak, wszystkie moje kursy i szkolenia są certyfikowane, natomiast certyfikaty wystawiamy sami, dlatego zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy – Marta z mojego teamu chętnie wyśle. Mail do kontaktu: kontakt@gosiasacala.com

Hej!

Jestem Gosia

Nazywam się Gosia Sacała i jestem nauczycielką śpiewu, trenerką głosu, pedagożką wokalną oraz youtuberką. Oprócz tego sama kocham śpiewać i dobrze wiem jak to jest, kiedy czujesz, że coś w środku Ciebie wie CO, ale ciało jakoś nie wie JAK. Poświęciłam wiele lat mojego życia na szukanie drogi. Bywam bardzo normalną osobą 🙂

Moją misją jest więc pomaganie ludziom, którzy nie ufają swoim głosom dojść do miejsca, w którym z odwagą i pewnością siebie sięgają po swoje marzenia, bo wiedzą, że ich głos ich nie zawiedzie. Bywam bardzo inspirująca i motywująca!

Bardzo ważne dla mnie jest uwzględnianie w procesie nauki śpiewania CIAŁA, UMYSŁU I EMOCJI, więc często będziesz słyszeć z moich ust treści wybiegające poza zwyczajną edukację wokalną. Bywam mistyczna <3

Bywam też bardzo nerdowska, kiedy tłumaczę pracę fałdów głosowych, synchronizację 4 przepon w ciele lub różnicę między rejestrami krtani, a rejestrami akustycznymi!

Zapraszam Cię do mojego magicznego świata śpiewu.