Lekcje śpiewu

Wszystko o lekcjach

Wszystko o lekcjach 

Jesteś tu kolejny raz?

Dla kogo są lekcje śpiewu?

Indywidualne lekcje śpiewu są dla tych, którzy chcą współpracy 1:1 – spersonalizowanej, szytej na miarę ich potrzeb, w podejściu indywidualnym. Na prywatnych lekcjach śpiewu tempo pracy wyznacza gotowość ucznia. Czyli, jeśli ćwiczysz w domu i przychodzisz na lekcje rozśpiewany, rozwijasz się turbo szybko. Ale jeśli potrzebujesz czasu, aby przepracować trudniejsze tematy, będzie on Tobie dany bez mrugnięcia okiem. Indywidualne lekcje śpiewu są dla Ciebie, jeśli lubisz mieć nauczyciela tylko dla siebie i chcesz przy swoim boku mentora, cheerleadera i przewodnika, który będzie z Tobą szedł tą drogą. 

Kto prowadzi lekcje śpiewu?

W moim zespole świetnych pedagogów wokalnych i jednocześnie wysoce wykwalifikowanych nauczycieli są 3 osoby (i to pierwsze jest dla mnie dużo ważniejsze, niż to drugie).

To, że jesteśmy świetnymi pedagogami oznacza, że po prostu dobrze uczymy. Z podejściem. I z wizją. I z empatią, zrozumieniem, cierpliwością i urokiem.

Nie tylko rozumiemy, wiemy i potrafimy, ale tak przekazujemy wiedzę, że lekcje śpiewu, to sama przyjemność. Ale też wykwalifikowani i certyfikowani jak najbardziej jesteśmy 🙂 

Kogo zapraszamy?

Poziom zaawansowania:

wyznacza uczeń, od totalnego amatora do super profesjonalisty

Wiek:

od 9 lat w górę, bez górnej granicy wiekowej (zależy od nauczyciela, patrz niżej)

Płeć:

każda pod słońcem jest mile widziana

Czy do rehabilitacji głosu i po operacjach?

TAK, prowadzimy rehabilitacje głosu

Czy w trakcie terapii, na lekach:

TAK, wybrani nauczyciele są terapeutami

POZNAJ NAS

Nasi nauczyciele śpiewu

Gosia Sacała

Opole, online

 

Kasia Miętek

online

Koszt: 180 zł/godzinę

Kuba Kosiński

Radom, online

Koszt: 180 zł/godzinę

Jak wygląda lekcja śpiewu?

Lekcje śpiewu mogą odbywać się online lub na żywo. Lekcje śpiewu online nie różnią się jakością i efektywnością w żaden sposób do tych stacjonarnych – spokojna głowa. Tak samo Cię usłyszymy i poczujemy, tak samo zdiagnozujemy i tak samo nauczymy. 

Każda lekcja śpiewu zaczyna się rozmową-wywiadem. Chcemy Cię poznać, poznać Twoje cele i bolączki. Potem chcemy też posłuchać jak śpiewasz. Podczas Twojej prezentacji głosu słuchamy uważnie, aby wiedzieć jak pokierować Cię na danej lekcji. Ćwiczymy potem z Tobą Twój głos, czyli pokazujemy ćwiczenia, wykonujemy je z Tobą, zadajemy Ci ćwiczenia do domu. Ćwiczymy też z Tobą piosenki, które chcesz przygotować albo dla samej frajdy ich śpiewania, albo na różne konkursy i koncerty. Na lekcjach panuje przyjazna, swobodna atmosfera, jesteśmy z naszymi uczniami zawsze na Ty, nieważne w jakim są wieku.

Pełnimy rolę mentora, przewodnika i ….jakby poszukiwacza i wydobywacza skarbów Twojego wnętrza. 

Ważne!

Na lekcjach śpiewu budujemy relację opartą na zaufaniu. Możemy poruszać głębokie tematy, rozmawiać o emocjach i blokadach związanych ze strachem. Mogą zdarzyć się chwile wzruszenia, dlatego że głos każdego jest bardzo intymną częścią nas. Zawsze mamy przygotowane na takie okazje chusteczki 🙂

Jakie są opcje lekcjowe?

Na prywatne lekcje śpiewu można chodzić regularnie, co najbardziej polecamy, bo daje najlepsze efekty, albo sporadycznie, w zależności od potrzeb (na przykład przed konkursem lub w ramach przygotowania do nagrań studyjnych). Lekcje mogą trwać od 30 do 55 minut w wersji normalnej oraz nawet do dwóch godzin w wersji specjalnej. Kliknij poniżej, aby poznać szczegóły i wybrać opcję najlepszą dla siebie. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, zawsze możesz napisać do nas na kontakt@gosiasacala.com

Już się zdecydowałeś?

FAQ

Jak przygotować się do lekcji i inne pytania:

Nie, lekcje są właśnie po to, abyś mógł się nauczyć! Możesz przyjść totalnie nic nie umiejąc. Na pewno jednak poprosimy Cię, abyś nam coś zaśpiewał i zaprezentował swój głos tak, jak potrafisz na dzisiaj.

Zapraszamy młodą młodzież od 9 roku życia. Lekcje dla młodszych nie powinny być lekcjami śpiewu, ale raczej zajęciami ogólno-muzycznymi

Z całym szacunkiem się nie zgadzamy! 🙂 Nie ma górnej granicy wiekowej na naszych lekcjach…a nawet powiem więcej. Często nasi ulubieni uczniowie, to Ci po 50-tce. 

Jest kilka rzeczy, o które musisz zadbać.

  1. Stabilny internet.
  2. Spokojne, ciche miejsce, bez innych ludzi w pokoju i z możliwością ruchu dla Ciebie (nie auto xD).
  3. Urządzenie z kamerą ustawione w taki sposób, aby było Ciebie widać co najmniej od piersi w górę. Pamiętaj, że możemy poprosić Cię o widok na całą sylwetkę, więc przygotuj alternatywne ustawienie.
  4. Nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu audio, wystarczy mikrofon w Twoim smartfonie lub laptopie, jednak sprawdź jego jakość przed połączeniem się na lekcję.
  5. Woda. Miej ze sobą wodę do picia. 

Nie do końca przygotować w sensie, że umieć świetnie śpiewać. Ale przygotować w sensie, znać słowa i melodię oraz mieć pod ręką podkład, to tak 🙂