FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do mnie

Napisz do mnie

FAQ

Częste pytania

Zanim jednak napiszesz, może się okazać, że znajdziesz odpowiedź tu:

Wszystkie prośby dotyczące reakcji, analizy głosu, czy wyrażenia opinii o jakimś artyście napisz proszę pod moim ostatnim filmem na kanale. To tam szukam inspiracji do kolejnych filmów!

Niestety nie ma teraz takiej możliwości – jestem na urlopie od lekcji. Tak, planuję wrócić, ale nie postanowiłam jeszcze kiedy. Bardzo polecam natomiast zespół moich świetnych nauczycieli śpiewu – są wykwalifikowaniu, świetnie przygotowani i sprawdzeni przeze mnie, abyś mógł z pełnym zaufaniem powierzyć im swój głos. Wejdź TU, na stronę z lekcjami i wybierz interesującą Cię opcję!

Tak! Kocham to robić! Jeśli chcesz zaprosić mnie do siebie, napisz wiadomość w formularzu poniżej lub bezpośrednio na adres mailowy: kontakt@gosiasacala.com

W odpowiedzi prześlę Ci ofertę 🙂

Nie 🙂 Komunikujemy się za pomocą e-mail. 

Jeśli chcesz porozmawiać ze mną trochę bardziej prywatnie, napisz na instagramie wiadomość – na pewno odpowiem (kiedyś xD).

kontakt

Inne pytania?

Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytanie, napisz do mnie za pomocą tego formularza lub na kontakt@gosiasacala.com, a chętnie rozwieję Twoje wątpliwości.