szkolenie, ebook i nerdletter

Dla nauczycieli śpiewu

Dla nauczycieli śpiewu

Drogi nauczycielu śpiewu! 

Lub Ty, który chcesz nim zostać!

Już na starcie Cię lubię. Kiedy myślę o głosie widzę coś podobnego do tych kul z przepowiedniami w Harrym Potterze – coś bardzo cennego, pojedynczego, kruchego, ale mającego moc oraz coś, do czego tylko nieliczni mają dostęp. Praca z taką materią nie jest bułką z masłem, ale jednocześnie jest źródłem głębokiej satysfakcji… Jeśli kiedyś udało Ci się uwolnić jakiś głos i pomóc człowiekowi wyrazić siebie, wiesz o czym mówię. 

Praca z Tobą, z Wami jest moją najulubieńszą formą pracy. Nic nie cieszy mnie bardziej niż świadomość, że gromadzone przeze mnie przez lata doświadczenia, wiedza i zrozumienie są szerzone dalej i mogą zmieniać świat, osoba za osobą, głos za głosem. 

4 opcje

Jak możesz się szkolić?

Nerdletter

Potraktuj to jak specjalistyczny miesięcznik wysyłany ode mnie, z głębin mojej duszy i mojego skomplikowanego mózgu, prosto do Twojej skrzynki mailowej. Jest to darmowy mailowy miesięcznik o nowinkach logopedycznych, foniatrycznych lub akustycznych, o trendach, o technikach śpiewu, o ćwiczeniach wokalnych …i o różnych innych nerdowskich rzeczach, których wcale nie musisz, ale chcesz wiedzieć. Kliknij powyżej, aby zapisać się do newslettera extra i co miesiąc czytać list o głosie ode mnie.

Krótka historia wokologii

Był to kiedyś pierwszy rozdział mojej pracy licencjackiej, zanim zmieniłam jej temat. Przeredagowałam i oprawiłam, żeby się ładnie czytało i jest – rys historyczny całej edukacji wokalnej od początku XIV. Myślę, że dla takiego super nauczyciela głosu będzie jak znalazł, bo fajnie czasem zaimponować innym na jakimś zjeździe nauczycieli xD Ot, taka fajna ciekawostka dla Ciebie do pobrania i pochłonięcia! Czas czytania ok. 30 minut.

Masterclass: Jak być świetnym nauczycielem śpiewu?

To nagranie szkolenia na żywo, które dostajesz dożywotnio. Na szkoleniu omawiam takie tematy jak: 

  1. Niezbędne kroki do fantastycznej lekcji, na którą uczeń będzie chciał wrócić – czyli MODELE LEKCJI ŚPIEWU.
  2. 3 rodzaje ćwiczeń i dlaczego musisz użyć co najmniej jednego z każdego kategorii na KAŻDEJ lekcji.
  3. Czego nie robić, żeby nie zrujnować swojego ucznia! – NAJCZĘSTSZE BŁĘDY.

Do mini szkolenia dorzucam certyfikat, abyś mógł powiesić go na ścianie chwały, jeśli chcesz.

Szkolenie stacjonarne

To kompletne, stacjonarne, zjazdowe szkolenie dla nauczycieli śpiewu w Opolu, UWAGA: tylko raz w roku. W przeciągu dwóch miesięcy trwania szkolenia zdobędziesz nie tylko wiedzę, praktykę, zrozumienie i pewność siebie, ale też doświadczysz siebie i swojego głosu na nowo, bo szkolenie jest mocno interaktywne i praktyczne. Wszystkie moje szkolenia, warsztaty i kursy prowadzę w oparciu o podejście holistyczne do głosu i mój autorski system LEGATO, który łączy wiele technik. Szkolenie powstało, bo chcę, żebyś był nauczycielem, nauczycielką, która widzi w głosie lustro życia człowieka i umie z nim pracować zamiast tylko przyklejać plasterki na rany, żeby ukryć ich głębię. Jeśli też chcesz, albo chcesz się upewnić, czy to dla Ciebie, kliknij poniżej, aby przeczytać więcej i umów się na darmową konsultację!